Inka

Kawa zbożowa

Dobra w swej naturze

Kawa zbożowa Inka to marka z długą polską tradycją. Tak dobra w swej naturze, że Polacy cenią ją nieprzerwanie od niemal pół wieku. Jest kojarzona z naturalnością i tym, co zdrowe. Inka to synonim kategorii, praktycznie od zawsze zajmuje w Polsce pozycję lidera rynku.

Zawdzięcza to między innymi sukcesywnemu rozwojowi swoich produktów oraz sieci sprzedaży. Inka pełni również rolę innowacyjnego lidera segmentu. Na bazie jej sprawdzonej receptury powstają nowe produkty, odpowiadające na aktualne trendy rynkowe i potrzeby konsumentów.

Dystrybutorzy Inki w Europie

www.inka.pl

Inka

Inka bezglutenowa

Inka bezglutenowa

Inka Bezglutenowa | słój 100 g

Inka Bezglutenowa to innowacyjny na rynku i jedyny w swoim rodzaju napój zbożowy. W procesie jego produkcji gluten, jako nierozpuszczalna w wodzie część ziarna, zostaje oddzielony i usunięty. Produkt jest każdorazowo kontrolowany i posiada certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

Dystrybutor: PolBioEko Sp. z o.o., ul. Bursztynowa 5, 31-213 Kraków

Inka wzbogacona

Inka błonnik

Inka Błonnik | słój 100 g

Inka Błonnik łączy przyjemne z pożytecznym. Aromatyczna kawa zbożowa i moc inuliny (rozpuszczalny błonnik pochodzący z cykorii).
Inka Magne

Inka Magne | słój 100 g

Inka Magne to połączenie aromatycznej kawy zbożowej i magnezu. Magnez zawarty w Ince przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Inka Wapń

Inka Wapń i witaminy | słój 100 g

Pyszna Inka z wapniem i witaminami dostarcza organizmowi wapnia potrzebnego dla zdrowych kości oraz witamin A, C i D wspomagających jego wchłanianie.

Inka smakowa

Inka czekoladowa

Inka czekoladowa | doypack 200 g

Naturalnie, że każdy kubek Inki czekoladowej jest tak pyszny! Inka skomponowana z polskich zbóż, cykorii i buraków cukrowych, doprawiona intensywnie czekoladową nutą, kusi zniewalającym smakiem i aromatem. To doskonały sposób na chwilę prawdziwej przyjemności dla Ciebie i Twojej rodziny.
Inka karmelowa

Inka karmelowa | doypack 200 g

Naturalnie, że każdy kubek Inki karmelowej jest tak dobry! Oryginalna receptura bazuje na idealnym połączeniu polskiej kawy zbożowej Inka i aromatycznej karmelowej nuty. Kusi zniewalającym smakiem, który uprzyjemni Ci każdą porę dnia lub nocy.
Inka mleczna

Inka mleczna | doypack 200 g

Naturalnie, że każdy kubek Inki mlecznej jest tak smaczny! Inka to dobra w swej naturze, harmonijna kompozycja zbóż, cykorii i buraków cukrowych. Połączona z mlekiem i nutą słodyczy, kusi zniewalającym smakiem i puszystą pianką, które uprzyjemnią Twój dzień.

Inka z orkiszem

Inka z orkiszem

Inka z orkiszem | kartonik 80 g, 144 g

Inka z orkiszem w formie saszetek do zaparzania wykorzystuje wyjątkowe zboże, zwane też ziarnem nadziei – ORKISZ. To dawne zboże, na nowo odkryte przez miłośników zdrowej żywności, zaliczane jest do kategorii superfood. Orkisz doceniła dawno temu m.in. propagatorka leczenia dietą – św. Hildegarda.

Inka Bio

Ika Bio Klasyczna

Inka klasyczna Bio | słój 100 g

Rozpuszczalna kawa zbożowa to doskonała, harmonijna kompozycja jęczmienia, żyta i cykorii. Jest wyprodukowana ze składników pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych.
Inka Bio Orkiszowa

Inka orkiszowa Bio | słój 100 g

Rozpuszczalna kawa orkiszowa z cykorią jest wyprodukowana ze składników pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych. Orkisz jest jednym z najstarszych zbóż, uważanym również za najzdrowsze i najbardziej naturalne. To rodzaj pszenicy dwurzędowej, nie poddającej się modyfikacjom. Na jego bazie św. Hildegarda układała diety i plany żywieniowe.
Inka Bio z Figami

Inka z figami Bio | słój 100 g

Rozpuszczalna kawa zbożowa z figami to niebanalna kompozycja z dodatkiem fig. Jest wyprodukowana wyłącznie ze składników pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych. Figi mają dużo wartości odżywczych, a ponadto dodają nutkę słodyczy i niepowtarzalnego smaku.
Tutaj możesz pobrać zdjęcia naszych marek