Barleycup

Barleycup to smaczny, zbożowo-cykoriowy napój w łatwej do przygotowania, rozpuszczalnej formie. Jest idealną alternatywą dla napojów gorących, takich jak kawa i herbata. Poza smakiem Barleycup ma także inne zalety: jest delikatny, nie zawiera kofeiny, może być pity o każdej porze dnia przez całą rodzinę.
Napoje bezkofeinowe Barleycup powder

Barleycup powder | słoje 100 g, 200 g

Napoje Barleycup są naturalnym wyborem dla tych, którzy lubią kawę i herbatę, ale chcą ograniczyć ilość kofeiny w swojej diecie. Barleycup w formie rozpuszczalnego proszku jest najczęściej wybierany przez konsumentów i oferowany jest w dwóch rodzajach opakowań – w słojach 100 g i 200 g.
Napoje bez kofeiny Barleycup granules

Barleycup granules | słój 200 g

Produkt o takim samym składzie i właściwościach, jak jego odpowiednik w formie proszku. Niektórzy konsumenci preferują formę granulowaną napojów rozpuszczalnych i Barleycup w formie aglomerowanej będzie dla nich doskonałą propozycją. Wystarczy kilka łyżek Barleycup zalać gorącą wodą, aby otrzymać odżywczy i naturalny napój z charakterystyczną pianką, o przyjemnym kawowym smaku i aromacie.
Barleycup Organic

Barleycup Organic | słój 100 g

Wersja Barleycup produkowana wyłącznie w oparciu o składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych – prażonych zbóż i cykorii.
Barleycup with Dandelion

Barleycup with Dandelion | słój 100 g

Najnowsza propozycja w rodzinie Barleycup – napój z dodatkiem prażonego korzenia mniszka lekarskiego, rośliny docenianej od pokoleń za swoje właściwości prozdrowotne. Prostą, zoptymalizowaną recepturę napoju uzupełnia dodatek buraka cukrowego. Barleycup with Dandelion, podobnie jak pozostałe produkty tej marki, nie zawiera dodatku cukru i innych sztucznych składników. www.barleycup.co.uk www.barleycup.com Barleycup with Dandelion