Alternatywa dla kawy to główny element naszej oferty. Klientom pragnącym skorzystać z naszego doświadczenia proponujemy produkty, które z powodzeniem sprzedajemy od lat na rynkach w wielu krajach. Oferujemy również marki, które możemy modyfikować, biorąc pod uwagę aktualne potrzeby lokalnych rynków, dobierając skład, opakowanie i projekt graficzny.

Inka

Dobra w swej naturze

Kawa zbożowa Inka to marka z długą polską tradycją. Tak dobra w swej naturze, że Polacy cenią ją nieprzerwanie od niemal pół wieku. Jest kojarzona z naturalnością i tym, co zdrowe. Inka to synonim kategorii, praktycznie od zawsze zajmuje w Polsce pozycję lidera rynku.

więcej

Barleycup

Napoje Barleycup to mieszanki jęczmienia, żyta, cykorii oraz mniszka lekarskiego. Głównym rynkiem sprzedaży jest Wielka Brytania.

więcej

Chicorycup

Najważniejszym składnikiem produktów pod marką Chicorycup jest cykoria, która w wielu krajach jest popularną i naturalną alternatywą dla kawy.

www.chicorycup.com

więcej

Caféa

Bardzo delikatna kompozycja kawy rozpuszczalnej i cykorii. Ma wysoką zawartość błonnika pokarmowego oraz dodatkowo została wzbogacona o magnez, który przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Dzięki jej lekkiej kompozycji ten smak może Ci towarzyszyć przez cały dzień. Największy rynek sprzedaży to Polska.

Inkafe

Inkafe to linia bardzo delikatnych mieszanek kawy naturalnej i zbożowej, przeznaczonych dla tych, którzy nie chcą rezygnować ze smaku i aromatu kawy, ale unikają w swojej diecie nadmiaru kofeiny. Główny rynek sprzedaży to Macedonia i Serbia.

Dane dystrybutora

Wild Rose

Marka Wild Rose otwiera nową kategorię w naszym portfolio. Niesamowity smak tego napoju będzie miłą odskocznią podczas zapracowanego dnia. Dodatkowo, z każdym łykiem dostarczamy do organizmu witaminę C oraz antyoksydanty, składniki, które neutralizują wolne rodniki.

Do produkcji napojów zastosowaliśmy nową metodę. Pozwoliła nam ona uzyskać naturalny smak i ożywczy aromat. W składzie produktów nie znajdują się barwniki ani konserwanty.

więcej
Tutaj możesz pobrać zdjęcia naszych marek