Szanowny Kliencie, jeśli chcesz otrzymać ofertę lub masz pytanie, napisz do nas:

Klienci indywidualni

konsument@grana.pl

Klienci biznesowi

sprzedaz@grana.pl

GRANA Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 1,
32-050 Skawina, Polska

tel.: +48 12 277 17 00,
+48 12 280 97 00

grana@grana.pl
W celu złożenia oferty
zapraszamy do kontaktu:
Zapraszamy do kontaktu również za pomocą poniższego formularza
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z klauzulą informacyjną podaną poniżej w zakresie podanym w formularzu kontaktowym w celu przygotowania i przekazania mi odpowiedzi na moją wiadomość.

GRANA Sp. z o.o. z siedzibą w Skawinie, przy ul. Piłsudskiego 1 (32-050 Skawina), dalej jako: „GRANA” informuje, że w związku z Pana/Pani zapytaniem będzie administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych, w tym w szczególności: imienia, nazwiska, adresu email lub numeru telefonu. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej jednak ich brak uniemożliwi Administratorowi kontakt z Panią/Panem i udzieleniem odpowiedzi. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie za Pana/Pani zgodą. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdym czasie cofnięta.

Dane będą przechowywane przez czas potrzebny do załatwienia sprawy. Po zakończeniu tego okresu GRANA może przechowywać Pana/Pani dane osobowe również przez okres, w którym jest to konieczne w związku z ciążącymi na GRANA obowiązkami w zakresie archiwizacji dokumentacji (w tym przypadku dane przetwarzane będą w celu realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora danych, jakim jest możliwość wypełnienie obowiązków wobec organów państwa). Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania od GRANA dostępu do jego danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i prawo do przenoszenia danych. Panu/Pani przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem jego danych osobowych.

Preferowany kontakt z administratorem danych osobowych następuje za pośrednictwem poczty elektronicznej: rodo@grana.pl

*) pola obowiązkowe
Tutaj możesz pobrać zdjęcia naszych marek