Współpraca B2B

Pracujemy w dwóch sektorach – Business to Business oraz Business to Consumer. Klienci biznesowi mogą korzystać z naszej oferty w dwóch obszarach:

Wytwarzamy GOTOWE PRODUKTY

i zarządzamy markami oraz produkujemy
dedykowane marki.

Wspólnie z klientem tworzymy koncepty produktów, obejmujące: skład, technologię produkcji oraz formę produktu; pomagamy przy projektowaniu graficznym, doradzamy w doborze opakowań.

Sprzedajemy jako PÓŁFABRYKATY

surowce i mieszanki
do dalszego wykorzystania
w przemyśle spożywczym jako
składnik miksów kawowych lub innych produktów spożywczych.


Efekty naszej pracy można znaleźć na półkach sklepowych całej Europy oraz w: USA, Kanadzie, Rosji, Japonii, Malezji, Australii, Nowej Zelandii, RPA.

Współpraca B2B

Oferowane mieszanki

Poniższa tabela prezentuje przykładowe mieszanki, które oferujemy jako gotowe, zapakowane produkty lub jako półfabrykaty do dalszego przetwarzania w przemyśle spożywczym.

Jesteśmy bardzo otwarci na sugestie i potrzeby naszych klientów, dlatego poza standardowymi mieszankami przygotowujemy indywidualne rozwiązania.

Składnik miksów kawowych

Składnik miksów kawowych Rozpuszczalny jęczmień i cykoria mogą być składnikiem mieszanek kawowych typu 3w1 lub cappuccino. Proces prażenia jęczmienia i cykorii jest identyczny z tym, który stosowany jest przy prażeniu kawy. Dzięki temu smak, aromat i kolor prażonych zbóż oraz cykorii przypomina kawę. Dodatek składników zbożowych pozwala na optymalizację kosztów […] Czytaj więcej →

Składnik produktów spożywczych

Nasze surowce wykorzystywane są do dalszego przetwarzania w przemyśle spożywczym w piekarnictwie, w cukiernictwie, w produkcji wędlin i alkoholi.

do barwienia produktów
jako substytut kawy naturalnej