Praca w Granie

Szanowni Kandydaci,

zachęcamy do aplikowania na przedstawione oferty pracy lub praktyk.

Jako pracodawca możemy poszczycić się kilkakrotnym zdobyciem prestiżowego Godła Inwestora w projekcie Kapitał Ludzki za wyróżniające się działania zorientowane na rozwój pracowników. Nie osiadamy na laurach, ale ciągle staramy się podnosić jakość pracy w Granie oraz rozszerzać pakiet socjalny dla naszych pracowników. W chwili obecnej, oprócz specjalistycznych szkoleń on the job lub realizowanych przez firmy zewnętrzne, oferujemy również kursy językowe, ciekawe wyjazdy integracyjne, karnety na basen, bilety do kina, kupony podarunkowe, karty Multisport oraz wiele innych.

Dział personalny

Oferty pracy

Operator produkcji / Pomoc operatora produkcji

miejsce pracy: Skawina, Piłsudskiego 1
Oczekiwania wobec kandydatów
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Zmysł techniczny, zdolności manualne
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Odpowiedzialność, uczciwość i punktualność
Zakres obowiązków
  • Realizowanie zleceń produkcyjnych z zachowaniem standardów jakościowych i ilościowych
  • Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń
  • Współpraca z pozostałymi osobami na swojej zmianie
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy i przestrzeganie zasad BHP
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Aplikacje zawierające list motywacyjny oraz CV prosimy przesyłać na rekrutacja@grana.pl lub klikając

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie w życiorysie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".