Aktualności

25 października 2016

Nagroda Effie dla kampanii Inki

Kampania reklamowa Inki „Połącz przyjemne z pożytecznym”, nad którą pracowaliśmy z agencją San Markos, otrzymała nagrodę Effie w kategorii żywność – brązową statuetkę.

„Effie® Awards to najważniejszy i najbardziej prestiżowy konkurs marketingowy na świecie. Wyznacza rynkowe standardy efektywności oraz promuje wzorowe działania komunikacyjne. Po raz pierwszy został zorganizowany w 1968 roku w Nowym Jorku przez Amerykańskie Stowarzyszenie Marketingu. Konkurs Effie jest obecnie organizowany w 40 krajach na świecie.

Prace zgłoszone do Effie® Awards oceniane są pod kątem wyzwań strategicznych i przyjętych celów, idei komunikacji i przekucia jej na działania reklamowe oraz efektów komunikacji”.

sial-paris-2016-grana-stoisko
21 października 2016

Targi Sial Paris

W dniach 16-20 października zaprezentowaliśmy nasze produkty – kawy zbożowe i cykoriowe – na targach w Paryżu. Na stoisku promowaliśmy portfolio naszych kluczowych marek: Inki, Barleycup i Chicorycup.

Sial Paris to jedna z najważniejszych międzynarodowych imprez targowo-wystawienniczych dla branży rolno-spożywczej na świecie. Gromadzi około 7000 przedsiębiorstw z ponad 100 krajów. Wystawa jest organizowana co dwa lata od 1964 r.

18 maja 2016

Inka uhonorowana nagrodą Superbrands

Inka – wiodąca marka kaw zbożowych na rynku polskim – została laureatem 10. edycji Superbrands. Inka znalazła się w gronie 42 laureatów nagrody przyznawanej przez konsumentów i ekspertów branżowych. Nasza marka rozpuszczalnej kawy zbożowej zdobyła nagrodę Created in Poland Superbrands, przyznawaną najsilniejszym polskim brandom.

Historia przedsiębiorstwa

Kawy rozpuszczalne zbożowe

Nasza historia rozpoczyna się wraz z założeniem przez Austriaka Henryka Francka Fabryki Surogatów Kawowych „Henryk Franck i Synowie” w Skawinie. W 1911 roku, dokładnie w tym samym miejscu, w którym znajduje się dzisiaj siedziba spółki Grana, uruchomiono pierwszą produkcję prażonej i mielonej cykorii.

Grana dziś

Kawa rozpuszczalna

Jesteśmy największą na świecie firmą produkującą bezkofeinowe napoje na bazie zbóż i cykorii. Rocznie sprzedajemy tysiące ton mieszanek, przygotowywanych na zamówienia klientów z całego świata. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, prace badawczo-rozwojowe oraz park maszynowy, wszystko po to, aby poszerzać ofertę napojów rozpuszczalnych oraz jeszcze lepiej realizować założenia strategiczne spółki.

Jakość

Przywiązujemy dużą wagę do utrzymania wysokiej jakości produktów, a naszą ambicją jest stałe doskonalenie procesów przedsiębiorstwa. Regularne audyty jednostek certyfikujących oraz system kontroli wewnętrznej gwarantują spełnianie norm i standardów, czego potwierdzeniem są uzyskane certyfikaty.

Dane firmy

Kawy zbożowe Grana
GRANA Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina
Forma prawna: spółka z o.o.
Sąd rejestrowy: Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie KRS: 0000086375 NIP: 6830010597 REGON: 350648900 Kapitał zakładowy: 10 500 000 PLN
Member of the Grupa Cafea http://www.cafea.com/